REGULAMIN

E-sklep www.dr-gaye.pl zwany dalej Sklepem jest własnością firmy PHU KONEKTA, ul. Św. Wojciecha 20, 57-300 Kłodzko, NIP: 8831416581, REGON: 021923435

ZAMÓWIENIA

Sprzedaż produktów odbywa się przez Internet za pomocą sklepu pomiędzy Zamawiającym a Sklepem.
Sprzedaż i wysyłka odbywa się na terenie RP a po odrębnych ustaleniach również za granicę.
Zamówienia składa się przez formularz zamówienia na naszej stronie, zamieszczając w nim wymagane informacje. Złożone zamówienie oznacza pełną akceptację regulaminu Sklepu.
Sklep zobowiązuje się do dochowania wszelkiej staranności w poufnym traktowaniu i przechowywaniu danych klientów zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych.
Składający zamówienie otrzyma potwierdzenie ze Sklepu drogą mailową, tutaj znajdują się informacje dotyczące sposobu uregulowania zapłaty. Potwierdzenie przesłanego zamówienia jest równoznaczne z zawarciem umowy kupna sprzedaży. Brak otrzymania potwierdzenia w terminie 7 dni od dnia otrzymania prośby o wysłanie potwierdzenia zamówienia oznacza jego anulację.

DOSTAWY i PŁATNOŚĆ

Towary wysyłane są w ciągu dwóch dni od zaksięgowania zapłaty na koncie firmy. Na czas od daty złożenia zamówienia składa się czas potrzebny na zrealizowanie zamówienia tj. 3 dni i czas dostawy przesyłki, w przypadku Poczty Polskiej – priorytet- wynosi to 2 dni, w przypadku kuriera to 1 dzień.
W przypadku niedostępności wybranego towaru z przyczyn producenta zamawiający zostanie o tym fakcie poinformowany drogą mailową i może w tej sytuacji zrezygnować bezpłatnie z zamówienia lub je zamienić na inny dostępny towar.
Ceny produktów w Sklepie są cenami brutto i nie zawierają VAT-u. W cenę produktu nie jest wliczony koszt przesyłki, ten koszt leży po stronie Zamawiającego i zależny jest od sposobu
wysyłki jak i gabarytów przesyłki (również w przypadku Bon Prezentowego).
Rodzaj i koszt przesyłki wybiera Zamawiający.
Ceny wysyłki Poczta Polska:
- Priorytet do 350 g – 7,30 pln
- Priorytet do 1000 g – 9,30 pln
- Priorytet od 1000 g – 13,10 pln
Ceny wysyłki Kurier:
- Obowiązuje cennik wybranego przewoźnika
Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów, wyłączając zamówienia będące już w realizacji.
Przy wysyłkach bardzo dużych Sklep ma prawo do wyboru sposobu dostawy towaru.
Kupujący może zmienić zamówienie przesyłając informację emailem aż do dnia wysyłania zamówienia przez Sklep. Zgodnie z literą prawa Zamawiającemu przysługuje prawo do zwrotu towaru w terminie do 10 dni od daty przesłania przesyłki, bez konieczności podania przyczyn, jedynie gdy towar nie był używany, nie został uszkodzony, otwarty i znajduje się w opakowaniu.
W tym przypadku zwrot kosztów odbywa się na konto Zamawiającego, a koszt wysyłki ponosi Zamawiający.
Sklep nie przyjmuje żadnych paczek, przesyłek za pobraniem!
Korzystanie z usług oferowanych przez Sklep oznacza akceptację regulaminu sklepu.
Prosimy o wpłatę bezpośrednio na nasz konto bankowe. Proszę użyć numeru zamówienia jako tytuł płatności. Twoje zamówienie nie zostanie wysłane dopóki wpłata nie zostanie zaksięgowana na naszym koncie.
PHU Konekta
ul Wojciecha 20
57-300 Klodzko
Bank Zachodni BZWBK Kłodzko
KONTO: 48 1090 2327 0000 0001 2100 1114
Dla przelewów z zagranicy:
SWIFT: WBK PPL PP IBAN: PL 48 1090 2327 0000 0001 2100 1114

REKLAMACJE

W przypadku akceptacji nadesłanej reklamacji przez Sklep, produkt zostanie wymieniony a w przypadku niedostępności towaru zamieniony na inny dostępny.
W przypadku reklamacji, która pozostaje nieuzasadniona lub braku przesłanek do jej uznania lub w przypadku uszkodzenia produktu z winy Zamawiającego sklep nie ponosi żadnej odpowiedzialności za uszkodzenie produktu.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: sklep@dr-gaye.pl