KONEKTA

Products for your beauty and healthy – Naturalne Kosmetyki z Afryki – Dr Gaye

KONEKTA for DR GAYE

Firma KONEKTA z siedzibą w Kotlinie Kłodzkiej jest wyłącznym dystrybutorem i bezpośrednim importerem produktów Dr Gaye na terenie Polski.
Produkty naturalne Dr Gaye związane są z projektem pro-zdrowotnym, stworzonym przez tego senegalskiego lekarza. Celem projektu jest poprawa stanu zdrowia i polepszenie jakości życia. W ramach projektu wytwarzane są produkty, odbywają się szkolenia, udzielane są fachowe porady odbiorcom, sanatoriom, centrom promującym zdrowie i naturalne rozwiązania.
Kosmetyki DR GAYE związane są z odnową, pielęgnacją i regeneracją. Przy wyborze surowców producent zwraca szczególną uwagę na właściwości etno-farmakologiczne orzecha drzewa Masłowca (SHEA), które nie wymagają nawożenia, stosowania pestycydów ani nie są genetycznie modyfikowane.
Produkty Dr GAYE powstały dzięki wieloletniej współpracy między czeskimi i afrykańskimi firmami i odbiorcami SĄ ONE BEZ CHEMICZNYCH DODATKÓW, BOGATE W NATURALNE SKŁADNIKI AKTYWNE JAK I BEZPIECZNE W UŻYCIU bez ograniczenia wiekowego.
Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu gamę produktów DR GAYE – kosmetyków hipoalergicznych, naturalnych pochodzeniem z Afryki Zachodniej!
Wyroby nie zawierają środków konserwujących, zapachowych. Niektóre z nich są jednoskładnikowe i nie zawierają parafiny. Podstawowymi składnikami aktywnymi są masło KARITE z orzecha drzewa SHEA (masłosza), Xylopia Aethiopica (pieprz murzyński), naturalna Sól z Jeziora Różowego przy Dakarze (Rosa Lake) jak i malwa sudańska!

Medycyna + Natura

Komentarze

*